Kierownik Magazynu

Agencja Pracy SOCPOL JOBS (cert.15794) dla zagranicznego pracodawcy , poszukuje kandydata do pracy na

stanowisko:

Miejsce pracy : Szczecin

Ogólny zakres obowiązków:

Planowanie, organizacja oraz nadzór procesów magazynowych

Zarządzanie rozkładem przestrzennym zapasów magazynowych

Nadzór nad sprzętem magazynowym - tworzenie rejestrów i ich kontrola,

Zapewnienie prawidłowego stanu sprzętu i hali magazynowej,

Przeprowadzanie okresowych inwentaryzacji.

Zarządzanie kilkunastoosobowym zespołem pracowników magazynowych.

Przeprowadzanie okresowych ocen podległych pracowników.

Kontrola wykonanych przez pracowników operacji magazynowych,

Komunikacja i budowanie pozytywnych relacji z poszczególnymi służbami firmy.

Cykliczne raportowanie w ustalonym trybie i zakresie

Wymagane:

Wykształcenie wyższe, (mile widziane - kierunkowe)

Kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu magazynem,

Znajomość procesów magazynowych

Pełna znajomość dokumentacji magazynowej

Znajomość obsługi programów zarządzających procesami magazynowymi

Zdolności przywódcze.

Doświadczenie i wysokie kompetencje w zakresie komunikacji z pracownikami,

Zorientowanie na osiąganie postawionych celów,

Samodzielność i zaangażowanie w realizacji zadań.

Pracodawca oferuje:

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Pracę w dużej, renomowanej firmie międzynarodowej

Satysfakcjonujące wynagrodzenie

Możliwość podnoszenia kwalifikacji (szkolenia).

Prosimy o przesłanie CV oraz umieszczenie w swojej aplikacji:

Wyrażam  zgodę na przetwarzanie  moich  danych osobowych  i  wizerunkowych  zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia niniejszej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997(Dz.U. nr 133 z 1997r.) o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).przez Agencję Pracy „SOCPOL- JOBS” jako administratora danych osobowych oraz udostępnienie ich potencjalnym pracodawcom. Niniejsza aplikacja i podane dane osobowe  są dobrowolne i mogę skorzystać z prawa do poprawiania lub usunięcia moich danych osobowych oraz wizerunkowych na każdym etapie.”

  • Agencja Pracy SOCPOL HR
  • Miejsce pracy:
  • Data wystawienia: 12.12.2019
  • Kategoria: Kadra zarządzająca
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Numer referencyjny: B/01/12/19
  • Min. doświadczenie: 3 - 5
  • Min. wykształcenie: Wyższe magisterskie