Krótkie zastępstwo na 2 tyg. do Kreuztal

Zlecenie nr 38193
Data wyjazdu  08.08. – 22.08.2019
Miejscowość:  57223 Kreuztal
Stawka: 1500 EURO + DO 200 EURO PREMII WAKACYJNEJ

Podopieczna (82 l.) jest osobą miłą i spokojną. Cierpi na choroby serca, astmę, cukrzycę oraz chorobę nowotworową trzustki. Orientacja jest całkowicie zachowana, Pani porusza się samodzielnie, korzystając z rollatora lub laski. Czynności pielęgnacyjne wykonuje w większości sama, potrzebuje wsparcia przy kąpieli. Seniorka nie potrzebuje wsparcia Opiekuna w nocy.
Podopieczny (84 l.) w stosunku do obcych jest przyjazny i przystępny. Cierpi na cukrzycę, choroby serca, Parkinsona i demencję. Potrzebuje pomocy przy transferze, czynnościach pielęgnacyjnych i przy korzystaniu z toalety. Korzysta z fizjoterapii.
Na wyposażeniu w domu jest: wózek inwalidzki, rollator, laska, podwyższenie na toaletę, krzesło prysznicowe.
Państwo mieszkają w domu jednorodzinnym na obrzeżach miasta. Zakupy robi Seniorka. Do dyspozycji Opiekuna jest własny pokój z łazienką, TV i internetem.
Obowiązki Opiekunki: otoczenie Podopiecznych całkowitą opieką, wspieranie w czynnościach pielęgnacyjno-higienicznych i przebieraniu oraz dbanie o bieżące porządki i czynności domowe.
Wymagania: doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

  • Medipe
  • Miejsce pracy:
  • Data wystawienia: 01.08.2019
  • Kategoria: Medycyna / Opieka zdrowotna
  • Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie
  • Płaca: 1500 - 1500 €
  • Min. doświadczenie: do 1 roku