Mechanik samochodów osobowych

SOCPOL jest agencją pośrednictwa pracy (cert. 15794) . Oferujemy pracę w renomowanym serwisie samochodów osobowych dla :

Miejsce pracy: Szczecin

Zadania

diagnostyka i naprawy w zakresie mechaniki samochodów osobowych

Wymagane:

-umiejętności pracy samodzielnej jaki zespołowej

-terminowe wywiązywanie się z obowiązków

-wykonywanie pracy dokładnie i bezpiecznie

Firma oferuje:

atrakcyjne wynagrodzenie

wymiar czasu pracy : 40 godzin tygodniowo

umowa o prace na czas nieokreślony

Prosimy o załączenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie

pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą

z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

  • Agencja Pracy SOCPOL HR
  • Miejsce pracy: Zachodniopomorskie, Szczecin
  • Data wystawienia: 04.04.2017
  • Kategoria: Instalacje / Utrzymanie / Serwis
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Min. doświadczenie: 2 - 3
  • Min. wykształcenie: Zasadnicze zawodowe