Mechanik samochodowy – Panel beater (Holandia)

Agencja  pośrednictwa pracy Socpol – Jobs  ( cert. 15794) dla pracodawcy holenderskiego poszukuje pracowników   w zawodzie:

Mechanik samochodowy – Panel beater

Miejsce pracy: Rotterdam , Amsterdam i inne lokalizacje oraz w Niemczech

Zadania

– montaż , demontaż części samochodowych

– naprawy w zakresie mechaniki i blacharstwa samochodowego

Wymagane:

– min 4 letnie doświadczenie w warsztacie mechaniki pojazdowej i blacharki

– mile widziane umiejętności spawalnicze

– umiejętności pracy samodzielnej jaki i w grupie

– znajomość j. angielskiego lub niemieckiego  na poziomie komunikatywnym

Firma oferuje:

– umowę o pracę na holenderskich warunkach
– wynagrodzenie : 575  Euro netto/  tydzień przy 40,0 rbg

– pracodawca organizuje i  opłaca zakwaterowanie

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV , z załączeniem klauzuli:

 “Wyrażam  zgodę na przetwarzanie  moich  danych osobowych  i  wizerunkowych (zdjęcie) zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia niniejszej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997(Dz.U. nr 133 z 1997r.) o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).przez Agencję Pracy „SOCPOL- JOBS” oraz udostępnienie ich potencjalnym pracodawcom. Niniejsza aplikacja i podane dane osobowe (wizerunkowe) są dobrowolne i mogę skorzystać z prawa do poprawiania lub usunięcia moich danych osobowych oraz wizerunkowych na każdym etapie.”

  • Agencja Pracy SOCPOL HR
  • Miejsce pracy:
  • Data wystawienia: 24.09.2019
  • Kategoria: Instalacje / Utrzymanie / Serwis
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Numer referencyjny: D/02/07/19
  • Min. doświadczenie: 3 - 5
  • Min. wykształcenie: Zasadnicze zawodowe