Miesięczne zlecenie za 1400 EURO + DO 200 EURO PREMII WAKACYJNEJ

Zlecenie nr 37932
Data wyjazdu  07.08. – 07.09.2019
Miejscowość:  29614 Soltau
Stawka: 1400 EURO + DO 200 EURO PREMII WAKACYJNEJ
Pani Marianne (90 l.) jest osobą spokojną, mobilną i ma optymistyczne usposobienie. Podopieczna w przeszłości była fotografem, uwielbia pić kawę i grać w karty, interesuje się też jogą. Pani porusza się z pomocą laski lub drugiej osoby. Seniorka cierpi na demencję i osłabienie starcze. Z uwagi na problemy z pamięcią, ma zaburzoną orientację przestrzenną. Ma typowe objawy demencji, dlatego Opiekunka musi mieć doświadczenie w tym zakresie. Pani wymaga niewielkiej pomocy przy pielęgnacji ciała. Lekarstwa rozdzielają diakoni. Do zadań Opiekunki należy kontrola przyjmowania leków, płynów oraz posiłków.
Seniorka mieszka wraz ze swoim mężem. U Pana pojawiają się poważne problemy z chodzeniem. Na tą chwile porusza się o rollatorze, jest samowystarczalny w zakresie higieny. Pojawiają się u niego problemy z pamięcią i ma silnie zaburzony wzrok.
Sprzęty pomocnicze ułatwiające pracę na tym zleceniu to: laska, krzesełko pod prysznicem, domowy system alarmowy.
Seniorzy mieszkają w małym mieście, w domu jednorodzinnym. Dla Opiekunki przewidziany jest osobny pokój, internet i tv.
Obowiązki Opiekunki: otoczenie Podopiecznych całkowitą opieką, wspieranie w czynnościach pielęgnacyjno-higienicznych oraz dbanie o bieżące porządki i czynności domowe.
Wymagania: doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, dobra znajomość języka niemieckiego i czynne prawo jazdy.

  • Medipe
  • Miejsce pracy:
  • Data wystawienia: 31.07.2019
  • Kategoria: Medycyna / Opieka zdrowotna
  • Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie
  • Płaca: 1400 - 1400 €
  • Min. doświadczenie: Brak