Młodszy konsultant ds. rekrutacji

Firma Invent Sp. z o .o. świadczy usługi w zakresie inwentaryzacji dla handlu, logistyki i produkcji. Przeprowadzamy inwentaryzacje na terenie Polski oraz za granicą, między innymi w Niemczech, Austrii, Francji, Albanii, Czechach, Włoszech i wielu innych europejskich krajach.
Nasze mocne strony to przede wszystkim znajomość rynku, zaangażowanie, skrupulatność i wzajemne zaufanie. To powoduje, że jesteśmy pewnym pracodawcą i sprawdzonym partnerem biznesowym
Zastanawiasz się kogo poszukujemy?

Obecnie poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:
Miejsce pracy: Wrocław Krzyki, ul. Gajowicka 195

Jesteś studentem/studentką? Lubisz pracę z ludźmi i szukasz nowych wyzwań zawodowych? Skutecznie wykonujesz swoje działania, a Twoim dużym atutem jest komunikatywność? Jeżeli na wszystkie pytania odpowiedziałeś TAK, nie zwlekaj i prześlij swoje CV już teraz!
Zapewnimy Ci profesjonalne wdrożenie i przygotujemy do pracy w której będziesz mógł nabywać nowe umiejętności.
Będziesz pracował w młodym zespole, który podzieli się z Tobą swoim doświadczeniem na każdym etapie szkolenia.

  • Postawić pierwsze kroki w obszarze rekrutacji i nabywać nowe umiejętności.
  • Mieć wsparcie zespołu na każdym etapie wdrożenia.
  • Prowadzić samodzielne rekrutacje z dbałością o standardy rekrutacyjne.
  • Mieć realny wpływ na kreowanie wizerunku firmy wśród kandydatów.
  • Pracować w świetnej atmosferze oraz zgranym zespole.

Twoje zadania:
  • Telefoniczna rekrutacja kandydatów do pracy przy inwentaryzacji.
  • Wsparcie pracowników zewnętrznych.
  • Kontakt z kandydatami poprzez obsługę kanałów komunikacji (Czater, infolinia, telefon, mail).
  • Obsługa wewnętrznych programów niezbędnych do codziennej pracy.
  • Przygotowywanie bieżących zestawień.
  • Wsparcie działu w bieżących działaniach.

Nasze wymagania:
  • Status studenta.
  • Brak problemów z komunikacją.
  • Skrupulatność, terminowość, obowiązkowość.
  • Dobra organizacja pracy własnej.
Masz pierwsze doświadczenie zawodowe w obsłudze klienta lub w rekrutacji? Na pewno je docenimy!

Zobacz, co możemy ci zagwarantować!
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę przy projektach zagranicznych.
  • Pełny etat i pracę w biurze, w godz. 8-16.
  • Umowę zlecenie.
  • Płatny urlop wypoczynkowy.
  • Własne stanowisko pracy: telefon służbowy, laptop, dwa monitory.
  • Pełny proces wdrożenia w obowiązki i wsparcie opiekuna.
  • Imprezy firmowe oraz wyjazdy integracyjne.
  • Pakiet benefitów: dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej i karty Multisport.
  • Brak dress code’u,
  • Przyjemną atmosferę z kawą na dzień dobry.
  • Atrakcyjną lokalizację biura - dojazd do biura możliwy następującymi środkami komunikacji miejskiej: Autobusami nr 126, 133, 143 przystanek: Gajowicka,Tramwajami nr 2, 6, 7, 17, przystanek: Orla

Aplikuj, może czekamy właśnie na Ciebie!

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (niewymienionych w art. 22¹ §1 Kodeksu pracy), zawartych w CV i/lub liście motywacyjnym, przez Invent Sp.z  o .o . z siedzibą pod adresem ul. Gajowicka 195 we Wrocławiu (53-150), w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.”
Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie rekrutacyjnej prosimy o umieszczenie dodatkowo w CV następującej zgody:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i/lub liście motywacyjnym w celu wykorzystania ich w przyszłych procesach rekrutacyjnych przez Invent Sp. z o .o. z siedzibą pod adresem ul. Gajowicka 195 we Wrocławiu (53-150).”
Masz prawo do cofnięcia każdej z powyżej udzielonych zgód w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

  • INVENT
  • Miejsce pracy: Dolnośląskie, Wrocław
  • Data wystawienia: 29.05.2023
  • Kategoria: Human Resources / Kadry
  • Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie
  • Min. doświadczenie: Brak
  • Min. wykształcenie: Inne