Młodszy Specjalista ds. Reklamacji i Rozliczeń

Firma Invent Sp. z o .o. świadczy usługi w zakresie inwentaryzacji dla handlu, logistyki i produkcji. Przeprowadzamy inwentaryzacje na terenie Polski oraz za granicą, między innymi w Niemczech, Austrii, Francji, Albanii, Czechach, Włoszech i wielu innych europejskich krajach.

Aktualnie do naszego biura we Wrocławiu, prowadzimy rekrutacje na Stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław Krzyki, ul. Gajowicka 195

Szukamy osoby dobrze zorganizowanej, dokładnej, samodzielnej i odpowiedzialnej.

Szukasz miejsca gdzie docenimy Twoje zaangażowanie?

Nie musisz mieć doświadczenia – wszystkiego Cię nauczymy!

Twoje codzienne zadania:

  • kontakt z klientem zewnętrznym i wewnętrznym w zakresie ustalania rozliczeń,
  • wprowadzanie danych do wewnętrznego systemu rozliczeniowego,
  • weryfikacja prawidłowości rozliczenia usług i wyjaśniania niezgodności,
  • współpraca z innymi działami firmy (księgowość, personalny, IT),
  • rozpatrywanie reklamacji zgodnie z obowiązującymi procedurami,
  • udzielanie odpowiedzi na reklamacje w formie pisemnej w oparciu o przeprowadzoną analizę.
  • udział w automatyzacji i testach wewnętrznego systemu rozliczeniowego.

  • znasz Excela i potrafisz wykorzystywać go w praktyce,
  • posiadasz umiejętność analitycznego myślenia,
  • wyróżnia Cię dokładność, systematyczność i terminowość,
  • jesteś osobą samodzielną i potrafisz organizować swoją pracę,
  • umiejętnie rozwiązujesz problemy i szukasz nowych rozwiązań.

Co oferujemy?

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie,
  • niezbędne narzędzia takie jak: telefon służbowy, laptop,
  • pracę stacjonarną, w godz. 8-16,
  • imprezy firmowe oraz wyjazdy integracyjne,
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej i karty Multisport,
  • przyjemną atmosferę z kawą na dzień dobry,
  • atrakcyjną lokalizację biura - dojazd do biura możliwy komunikacją miejską: Autobusami nr 126, 133, 143 przystanek: Gajowicka, Tramwajami nr 2, 6, 7, 17, przystanek: Orla.

Aplikuj, może czekamy właśnie na Ciebie!

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (niewymienionych w art. 22¹ §1 Kodeksu pracy), zawartych w CV i/lub liście motywacyjnym, przez Invent Sp.z o .o . z siedzibą pod adresem ul. Gajowicka 195 we Wrocławiu (53-150), w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.”

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie rekrutacyjnej prosimy o umieszczenie dodatkowo w CV następującej zgody:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i/lub liście motywacyjnym w celu wykorzystania ich w przyszłych procesach rekrutacyjnych przez Invent Sp. z o .o. z siedzibą pod adresem ul. Gajowicka 195 we Wrocławiu (53-150).”

Masz prawo do cofnięcia każdej z powyżej udzielonych zgód w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

  • INVENT
  • Miejsce pracy: Dolnośląskie, Wrocław
  • Data wystawienia: 09.05.2022
  • Kategoria: Administracja biurowa
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Min. doświadczenie: Brak