Nowe zlecenie do Seniorki w Essen - 1380 EURO +premia

Zlecenie nr 38292
Data wyjazdu  08.08. – 10.10.2019 / nowa oferta
Miejscowość:  45133 Essen
Stawka: 1380 EURO + DO 200 EURO PREMII WAKACYJNEJ

Pani Helga (89 l.) cierpi na zniedołężnienie starcze, osteoporozę, choroby serca i nadciśnienie. Pani jest po udarze, porusza się na wózku inwalidzkim. Podopieczna wymaga wsparcia w pielęgnacji ciała, korzystaniu z toalety i transferze. Do Seniorki codziennie przychodzi Pflegedienst, która zakłada rajstopy uciskowe i podaje leki.  Co 2 tyg. przychodzi pomoc domowa i robi porządki.
Sprzęty w domu: łóżko pielęgnacyjne, materac przeciwodleżynowy, przenośna toaleta.
Pani sama mieszka na obrzeżach miasta. Do dyspozycji Opiekunki jest osobny pokój z TV i internetem.
Obowiązki Opiekunki: otoczenie Podopiecznej całkowitą opieką, wspieranie w czynnościach pielęgnacyjno-higienicznych i przebieraniu oraz dbanie o bieżące porządki i czynności domowe.
Wymagania: doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

  • Medipe
  • Miejsce pracy:
  • Data wystawienia: 02.08.2019
  • Kategoria: Medycyna / Opieka zdrowotna
  • Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie
  • Płaca: 1380 - 1380 €
  • Min. doświadczenie: do 1 roku