Obsługa kolejki elektrycznej - Wrocław

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 13 lat.
Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców.
Z nami podejmiesz dobrą pracę.
Posiadamy Certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego potwierdzający wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1926.
POSZUKUJEMY 2 OSÓB DO OBSŁUGI KOLEJKI ELEKTRYCZNEJ
Miejsce pracy: Wrocław- Aleja Bielany

Pracodawca oferuje:
•Zatrudnienie na okres ok. 2 lat na bazie umowy o pracę lub zlecenia
Rodzaj umowy:
•1 osoba: *  na pełen etat ( praca na tygodniu: 10:00-18:00  lub 12:00- 20:00)
•2 osoba: * umowę zlecenie ( praca w weekendy: 10:00- 20:00)
•Bezpłatne przeszkolenie, ubranie służbowe,
•Wynagrodzenie 15 PLN brutto/ godzina

OBOWIĄZKI:
•Przewóz dzieci kolejką
•Opieka nad dziećmi w trakcie jazdy kolejką
•Obsługa kasy fiskalnej i rozliczanie utargu

WYMAGANIA:
•Status studenta lub emeryta mile widziany
•Miła aparycja,
•Kreatywność, zaangażowanie oraz cierpliwość,
•Umiejętności współpracy z większą grupą dzieci,
•Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub ukończone studia na kierunku: pedagogika, psychologia,

Sposób aplikowania:
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji  na adres email.
Dziękujemy za przesłane dokumenty!

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie  z wybranymi osobami.

  • Agencja Pracy Koncepcja
  • Miejsce pracy: Dolnośląskie, Wrocław
  • Data wystawienia: 06.12.2017
  • Kategoria: Inne
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Min. doświadczenie: Brak