Oferta do Kiel za 1420 EURO + DO 200 EURO PREMII WAKACYJNEJ

Zlecenie nr 38319
Data wyjazdu  07.08. – 07.10.2019
Miejscowość:  24106 Kiel
Stawka: 1420 EURO + DO 200 EURO PREMII WAKACYJNEJ
Podopieczny (88 l.) z charakteru jest osobą przyjazną, spokojną i życzliwą. Lubi wychodzić na spacery i spędzać czas na zewnątrz. Cierpi głównie na choroby serca. Na co dzień dużo śpi i ma problem z  trzęsącymi się rękami. Senior porusza się samodzielnie, może wymagać asekuracji. Pan wymaga wsparcia w pielęgnacji ciała i korzystaniu z toalety, dostępna jest nakładka na toaletę z poręczami. Nie ma problemów ze spożywaniem posiłków.
Pan mieszka sam w domu wielorodzinnym centrum miasta. Dla Opiekunki przewidziany jest osobny pokój, TV i internet.
Obowiązki Opiekunki: otoczenie Podopiecznego całkowitą opieką, wspieranie w czynnościach pielęgnacyjno-higienicznych oraz dbanie o bieżące porządki i czynności domowe.
Wymagania: doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i dobra znajomość języka niemieckiego.

  • Medipe
  • Miejsce pracy:
  • Data wystawienia: 02.08.2019
  • Kategoria: Medycyna / Opieka zdrowotna
  • Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie
  • Płaca: 1420 - 1420 €
  • Min. doświadczenie: do 1 roku