Oferta do wesołej, samodzielnej Seniorki za 1350 EURO + DO 200 EURO PREMII WAKACYJNEJ

Zlecenie nr 37357
Data wyjazdu  17.08. – 17.10.2019
Miejscowość:  32457 Porta Westfalica
Stawka: 1350 EURO + DO 200 EURO PREMII WAKACYJNEJ

Pani Elfriede (93 l.) jest komunikatywna, wesoła i pozytywnie nastawiona do świata, lubi chodzić na spacery. Wciąż jest w dużej mierze samodzielna. Cierpi na choroby serca (ma założony rozrusznik), osteoporozę oraz zwyrodnienie plamki żółtej. Seniorka porusza się o rollatorze, ale jest samodzielna. Potrzebuje częściowego wsparcia przy pielęgnacji ciała. Leki rozdziela służba medyczna.

Dostępne sprzęty: laska, krzesełko toaletowe, rollator, podnośnik do wanny i podnośnik przy schodach.
Podopieczna mieszka sama, w domu jednorodzinnym na obrzeżach miasta. Dla Opiekunki dostępny jest osobny pokój, TV i internet.

Obowiązki Opiekunki: otoczenie Podopiecznej całkowitą opieką oraz dbanie o bieżące porządki i czynności domowe.

Wymagania: doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i dobra znajomość języka niemieckiego.

  • Medipe
  • Miejsce pracy:
  • Data wystawienia: 09.07.2019
  • Kategoria: Inne
  • Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie
  • Min. doświadczenie: Brak