Oferta za 1400 €/miesiąc + premia 200 € dla Opiekunki z prawem jazdy – od 07.07.

Zlecenie nr 37098

Data wyjazdu  07.07. – 07.09.2019
Miejscowość:  24632 Lentföhrden
Stawka: 1400 EURO + DO 200 EURO PREMII WAKACYJNEJ

Pan Hans (90 l.) cierpi na inkontynencję i początki demencji. Orientacja czasowo-przestrzenna i personalna jest częściowo zaburzona. Podopieczny porusza się samodzielnie lub o lasce, nie potrzebuje pomocy w tym zakresie.  Pan potrzebuje pomocy pod prysznicem 2-3x w tygodniu przy pielęgnacji ciała. Senior pochodzi ze Śląska, nie mówi po polsku, jest jednak bardzo przywiązany do Polski, polskiej kuchni.

Pan mieszka sam w domu jednorodzinnym w mniejszym miasteczku. Samochód jest do dyspozycji.  1x w tygodniu przychodzi pomoc, by odciążyć Opiekunkę. Dla Opiekunki jest przewidziany osobny pokój z własną łazienką, TV i internetem.

Obowiązki Opiekunki: otoczenie Podopiecznego całkowitą opieką oraz dbanie o bieżące porządki i czynności domowe.

Wymagania: doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, dobra znajomość języka niemieckiego oraz czynne prawo jazdy.

  • Medipe
  • Miejsce pracy:
  • Data wystawienia: 27.06.2019
  • Kategoria: Medycyna / Opieka zdrowotna
  • Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie
  • Płaca: 1400 - 1400 zł
  • Min. doświadczenie: Brak