Osoba koordynująca inwentaryzacje na terenie całej Polski!

Zastanawiasz się, kim jesteśmy?

Firma Invent działa na międzynarodowym rynku od kilkunastu lat oferując pracę przy inwentaryzacjach w Polsce oraz w wielu krajach europejskich.

Nasze mocne strony to przede wszystkim znajomość rynku, zaangażowanie, skrupulatność i wzajemne zaufanie. To powoduje, że jesteśmy rzetelnym liderem w swojej branży i sprawdzonym partnerem biznesowym.

Lubisz pracę z ludźmi? Cechuje Cię odpowiedzialność i asertywność? Jesteś osobą, która nie boi się wyzwań i uważasz, że dobrze poradzisz sobie w zarządzaniu grupą przydzielonych Ci osób? Jeżeli na wszystkie pytania odpowiedziałeś TAK, podejmij wyzwanie i dołącz do Nas!

Obecnie poszukujemy osób koordynujących inwentaryzacje na terenie całej Polski.

Twój zakres obowiązków:

  • Koordynowanie kilkunastoosobowych zespołów. Będziesz mógł wykorzystać swoje umiejętności przywódcze!

  • Weryfikacja poprawności liczenia towarów.

  • Prowadzenie szkoleń z obsługi skanera.

  • Udzielanie bieżących informacji swojemu zespołowi oraz wsparcie osoby kierującej inwentaryzacją w organizacji pracy.

Przygotowaliśmy dla Ciebie:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,

  • Pewną pracę i stabilne zatrudnienie. Cenimy Naszych pracowników i zależy nam na współpracy długoterminowej!

  • Atrakcyjne wynagrodzenie od 355 zł brutto za inwentaryzację.

  • Bezpłatne zakwaterowanie w miejscach, gdzie odbywać się będzie inwentaryzacja oraz zwrot kosztów podróży służbowych.

  • Możliwość rozwoju i awansu w strukturze firmy.

  • Pracę w młodym i zgranym zespole.

  • Szkolenie stanowiskowe. Do realizacji wszystkich zadań zostaniesz przygotowany!

Nasze wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy przy inwentaryzacjach

  • Gotowość do pracy na terenie całej Polski oraz dyspozycyjność w godzinach nocnych.

  • Mile widziane posiadanie prawa jazdy kat. B – dodatek 121 zł brutto za pełnienie funkcji kierowcy.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Komunikatywność i zaangażowanie w powierzone zadania.

Już dziś wyślij do nas swoje CV i dołącz do naszego zespołu!

Nie zwlekaj!

Prosimy o dodanie w treści CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (w tym wizerunku w razie załączenia fotografii) przez Invent Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego.”

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

  • INVENT
  • Miejsce pracy:
  • Data wystawienia: 13.02.2023
  • Kategoria: Inne
  • Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie
  • Min. doświadczenie: Brak