Pilna oferta do sympatycznej i mobilnej Pani w Straelen – 1300 €/miesiąc + PREMIA

Medipe współpracuje z zaufanymi Opiekunkami i Opiekunami osób starszych na terenie Niemiec. Zapewniamy im sprawdzone miejsca pracy, codzienne wsparcie i opiekę. Jesteś osobą empatyczną, wyrozumiałą i chętną do niesienia pomocy? Zależy Ci na wzajemnym szacunku? Dołącz do zespołu naszych Superbohaterek!

Zlecenie nr 37563

Data wyjazdu  10.07– 10.10.2019

Miejscowość:  47638 Straelen

Stawka: 1300 EURO + DO 200 EURO PREMII WAKACYJNEJ

Pani Hermine (89 l.) jest bardzo pozytywną, żwawą i samodzielną osobą, nie wygląda na swoje lata pod kątem funkcjonowania. Bardzo lubi spacerować. Cierpi na osłabienie starcze, nadciśnienie i osteoporozę. Seniorka porusza się samodzielnie.
Podopieczna mieszka w domu jednorodzinnym. Do dyspozycji Opiekunki jest osobny pokój z internetem i samochód.

Obowiązki Opiekunki: otoczenie Podopiecznej całkowitą opieką oraz dbanie o bieżące porządki i czynności domowe.
Wymagania: doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i dobra znajomość języka niemieckiego.

Klauzula informacyjna dostępna jest pod adresem http://medipe.pl/ochrona-danych-osobowych/
  • Medipe
  • Miejsce pracy:
  • Data wystawienia: 10.07.2019
  • Kategoria: Inne
  • Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie
  • Min. doświadczenie: Brak
  • Min. wykształcenie: Inne