PILNE NOWE zlecenie do samotnej Seniorki + PREMIA 200 Euro

Zlecenie nr 36970
Stawka: 1310 Euro
Data wyjazdu  28.06. – 26.07.2019
Miejscowość:  53177 Bonn

Pani Annemarie (93 l.) cierpi na demencję, zniedołężnienie starcze, miażdżycę tętnic, nadciśnienie i osteoporozę. Podopieczna porusza się za pomocą rollatora. Orientacja czasowo-przestrzenna i personalna jest częściowo zaburzona, ale nie ma problemów z komunikacją. Przychodzi do niej Pflegedienst i przygotowuje leki. Seniorka bardzo lubi spacery i potrzebuje wsparcia przy chodzeniu.

Seniorka mieszka sama w domu jednorodzinnym. Dla Opiekunki jest przewidziany pokój z łazienką  i TV.

Obowiązki Opiekunki: otoczenie Podopiecznej całkowitą opieką oraz dbanie o bieżące porządki i czynności domowe.

Wymagania: dobra znajomość języka niemieckiego

  • Medipe
  • Miejsce pracy:
  • Data wystawienia: 24.06.2019
  • Kategoria: Medycyna / Opieka zdrowotna
  • Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie
  • Płaca: 1310 - 1310 zł
  • Min. doświadczenie: do 1 roku