PILNY WYJAZD - Opiekunka do mobilnej Seniorki, 1300 €/miesiąc + PREMIA 200 €

Zlecenie nr 36668
Data wyjazdu  28.06. – 28.08.2019
Miejscowość:  28816 Stuhr
Stawka: 1300 EURO + DO 200 EURO PREMII WAKACYJNEJ

Pani Liesel (83 l.) ma osłabienie starcze oraz demencję, przez którą ma problemy z pamięcią. Dobrze się komunikuje. W domu porusza się samodzielnie, na spacerach o rollatorze. Nie ma problemów z jedzeniem i piciem, nie stosuje specjalnej diety. Spokojnie przesypia noce. Zakupy robi mąż Podopiecznej, dopytuje Opiekunki czego potrzeba.
Seniorka mieszka z samodzielnym mężem w domu jednorodzinnym na obrzeżach miasta. Dla Opiekunki przewidziany jest oddzielny w pełni wyposażony pokój z telefonem z tanią linią do Polski oraz internetem.
Obowiązki Opiekunki: otoczenie Podopiecznej całkowitą opieka oraz dbanie o bieżące porządki i czynności domowe.
Wymagania: doświadczenie w opiece nad osobami starszymi oraz komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

  • Medipe
  • Miejsce pracy:
  • Data wystawienia: 26.06.2019
  • Kategoria: Medycyna / Opieka zdrowotna
  • Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie
  • Płaca: 1300 - 1300 zł
  • Min. doświadczenie: do 1 roku