Potrzebny/a Opiekun/ka, 1300 €

Potrzebna Opiekun/ka Windischeschenbach (Niemcy) od 13.05 –13.07.2017r, 1300 Euro

Nr ref. 17755

O naszej firmie

MEDIPE PFLEGE Sp. z o.o.  jest dynamicznie rozwijającą się firmą oferującą legalną i bezpieczną pracę na terenie Niemiec w zakresie usług opiekuńczych. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu wiemy jak zapewnić sprawdzone miejsca pracy oraz profesjonalne wsparcie i opiekę dla współpracujących z nami Opiekunek/ów.

Oferta pracy

Do opieki małżeństwo

Pacjent – urodzony w 1927 roku, wzrost: 170 cm, waga: 70 kg. Ma przyznaną trzecią grupę inwalidzką. Cierpi na ogólną słabość związaną z wiekiem, odkąd poszedł na rentę dostał depresji (bierze tabletki na depresję). Ma reumatyzm (bierze tabletki) oraz problemy z sercem. Ma cewnik (opróżniać woreczki musi opiekunka) natomiast co trzy dni przychodzi lekarz, który czyści cewnik. Porusza się samodzielnie. Dobrze mówi i widzi, ale gorzej słyszy (nosi aparat słuchowy). Orientacja czasowo-przestrzenna oraz personalna jest w porządku.

Pacjentka – urodzona w 1924 roku, wzrost: 160 cm, waga: 57 kg. Ma przyznaną drugą grupę inwalidzką.. Porusza się samodzielnie, ale powoli. Trzeba jej pomóc podczas wstawania z łóżka. Podopieczna ma początki demencji. Dobrze mówi i widzi, ale gorzej słyszy (nosi aparat słuchowy). Orientacja czasowo-przestrzenna oraz personalna jest w porządku.

Państwo nie mają żadnej diety. Mieszkają w domu. Opiekunka ma do dyspozycyjni osobny pokój. Jest stały dostęp do Internetu.

Zadania Opiekunki/na

Do obowiązków opiekunki, oprócz otoczenia pacjentki całkowitą opieką, należeć będzie: robienie zakupów, bieżące sprzątanie, gotowanie, pranie i prasowanie.

Lokalizacja

Windischeschenbach, Niemcy

Nasza oferta

·         Legalne zatrudnienie, odprowadzone składki ZUS
·         Atrakcyjne wynagrodzenie
·         Pomoc w organizacji podróży
·         Opieka polskojęzycznego koordynatora podczas trwania zlecenia
·         Dostęp do całodobowego numeru alarmowego w nagłych wypadkach

Wymagania:

  • Doświadczenie w opiece nad osobą starszą
  • Dobra znajomość języka niemieckiego

KONTAKT W SPRAWIE ZLECENIA
tel. 71 377 88 88
e-mail: wroclaw@medipe.com
SMS o treści OPIEKA pod numer 600 020 315 – skontaktujemy się najszybciej, jak to możliwe!

  • Medipe
  • Miejsce pracy:
  • Data wystawienia: 28.04.2017
  • Kategoria: Inne
  • Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie
  • Numer referencyjny: 17755
  • Min. doświadczenie: do 1 roku