Potrzebny/a Opiekun/ka do Pana Bernarda, 1200 € + 200 Euro wakacyjnej premii!

Potrzebny/a Opiekun/ka do Pana Bernarda, Weiden (Niemcy) od 09.06 – 09.08.2017, 1200 Euro + 200 Euro wakacyjnej premii!

Nr ref. 18331

O naszej firmie

MEDIPE PFLEGE Sp. z o.o.  jest dynamicznie rozwijającą się firmą oferującą legalną i bezpieczną pracę na terenie Niemiec w zakresie usług opiekuńczych. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu wiemy jak zapewnić sprawdzone miejsca pracy oraz profesjonalne wsparcie i opiekę dla współpracujących z nami Opiekunek/ów.

Oferta pracy

Pan ma 89 lat, waży 60kg. Pan jest po udarze,  ma problemy ze słuchem i cierpi na demencję,  przy czym myślenie, orientacja w przestrzeni i czasie oraz rozumienie nie są zaburzone. Pan ma założony cewnik, jest osobą samodzielną i przesypia noce, nie potrzebuje pomocy w poruszaniu się. Pan nie ma żadnej diety. Lubi chodzić na spacery. Należy mu pomagać przy ubiorze, higienie, kąpieli i dbać o dom. Pacjent mieszka w domu wielorodzinnym ze swoją 85-letnią żoną, która nie jest do opieki. U Państwa często przebywa syn, który dba o relacje z rodzicami celebrując z nimi wspólne posiłki.

Zadania Opiekunki/na

Do obowiązków Opiekuna/ki, oprócz otoczenia podopiecznej całkowitą opieką, należeć będzie: robienie zakupów, sprzątanie, gotowanie, pranie i prasowanie.

Lokalizacja

Weiden

Na miejscu jest Internet. Sklep znajduje się w odległości około 10 minut pieszo. Do dyspozycji opiekunki jest własny pokój.

Wymagania:

  • Doświadczenie w opiece nad osobą starszą
  • Dobra znajomość języka niemieckiego

Nasza oferta

Pracuj w okresie wakacyjnym i zyskaj dodatkowe 200 € premii!

·         Legalne zatrudnienie, odprowadzone składki ZUS
·         Atrakcyjne wynagrodzenie
·         Pomoc w organizacji podróży
·         Opieka polskojęzycznego koordynatora podczas trwania zlecenia
·         Dostęp do całodobowego numeru alarmowego w nagłych wypadkach

KONTAKT W SPRAWIE ZLECENIA
tel. 71 377 88 88
e-mail: wroclaw@medipe.com
SMS o treści OPIEKA pod numer 600 020 315 – skontaktujemy się najszybciej, jak to możliwe!

  • Medipe
  • Miejsce pracy:
  • Data wystawienia: 23.05.2017
  • Kategoria: Inne
  • Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie
  • Numer referencyjny: 18331
  • Min. doświadczenie: do 1 roku