Specjalista ds Logistyki

Agencja Pracy Socpol Jobs (cert.15794) dla zagranicznego pracodawcy , poszukuje kandydata do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy : Szczecin

Ogólny zakres obowiązków:

Organizacja transportu krajowego i zagranicznego w zakresie przywozu i wywozu towarów.

Prowadzenie dokumentacji związanej z zakupem i sprzedażą towarów oraz materiałów w tym: dokumentacja celna,

reklamacje, itp.

Bieżący nadzór przebiegu transportu i odpraw celnych.

Bieżące negocjowanie warunków współpracy z przewoźnikami.

Wystawianie zleceń kompletacyjnych wg ustalonych priorytetów.

Wprowadzanie dokumentów dostaw i wysyłek do systemu, w tym fakturowanie.

Wymagane:

Wykształcenie wyższe (mile widziane – kierunkowe).

Min. 4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.

Dobra znajomość informatycznych programów magazynowych i obrotu towarowego.

Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. B2).

Mile widziane doświadczenie we współpracy z urzędami i agencjami celnymi.

Dobra znajomość pakietu Ms Office ( Excel).

Zdolności planistyczne i analityczne.

Samodzielność, terminowość, odpowiedzialność, zaangażowanie i chęć rozwoju.

Na wysokim poziomie organizacja pracy własnej.

Dobre umiejętności interpersonalne .

Umiejętność pracy w zespole .

Pracodawca oferuje:

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę .

Wynagrodzenie na satysfakcjonującym poziomie.

Pracę w dużej, międzynarodowej, renomowanej Firmie.

Możliwość podnoszenia kwalifikacji i awansu zawodowego.

Prosimy o przesłanie CV w j angielskim i polskim oraz umieszczenie w swojej aplikacji:

Wyrażam  zgodę na przetwarzanie  moich  danych osobowych  i  wizerunkowych  zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia niniejszej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997(Dz.U. nr 133 z 1997r.) o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).przez Agencję Pracy „SOCPOL- JOBS” jako administratora danych osobowych oraz udostępnienie ich potencjalnym pracodawcom. Niniejsza aplikacja i podane dane osobowe  są dobrowolne i mogę skorzystać z prawa do poprawiania lub usunięcia moich danych osobowych oraz wizerunkowych na każdym etapie.”

  • Agencja Pracy SOCPOL HR
  • Miejsce pracy:
  • Data wystawienia: 12.12.2019
  • Kategoria: Logistyka
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Numer referencyjny: b/02/12/19
  • Min. doświadczenie: 3 - 5
  • Min. wykształcenie: Wyższe magisterskie