Specjalista d/s Marketingu

Socpol HR (cert.23912) dla zagranicznego pracodawcy , poszukuje kandydata do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy : Szczecin

Ogólny zakres obowiązków:

- współtworzenie strategii marketingowej firmy,

- wzmacnianie wizerunku, rozpoznawalności i prestiżu firmy,

- lansowanie nowych produktów,

- planowanie kalendarza promocji,

- przygotowanie działań promocyjnych dla różnych kanałów dystrybucji i sprzedaży,

-planowanie ogólnopolskich strategii promocyjnych dla poszczególnych marek,

- projektowanie i zarządzanie treścią strony internetowej i mediów społecznościowych

- przygotowanie i zarządzanie materiałami POS i wszystkimi niezbędnymi materiałami promocyjnymi,

- odpowiedzialność za działania logistyczne związane z koordynowaniem dostaw

materiałów reklamowych do przedstawicieli handlowych i klientów,

- rozliczanie budżetów marketingowych,

- badania i analiza rynku oraz konkurencji,

- współpraca z agencjami reklamowymi, grafikami, drukarniami, etc.

- uczestnictwo czynne i bierne w targach i wystawach

Oczekiwane kompetencje:

- wyższe wykształcenie – mile widziany, kierunek marketing i zarządzanie

- dobra wiedza z zakresu badania rynku

- dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)

- min. 5-letnie udokumentowane doświadczenie na podobnym lub wyższym stanowisku

- umiejętność planowania - na wysokim poziomie organizacja pracy własnej

- kreatywność, pomysłowość, zdolności analityczne

- umiejętność pracy w zespole i komunikatywność.

- dobra znajomość pakietu biurowego Microsoft (excel, word)

- mile widziana ogólna wiedza techniczna i orientacja w sferze produkcji, dystrybucji środków technicznych

- prawo jazdy kat. B

Pracodawca oferuje:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę .

- wynagrodzenie na satysfakcjonującym poziomie.

- pracę w dużej, międzynarodowej, renomowanej Firmie.

- możliwość podnoszenia kwalifikacji i awansu zawodowego.

Prosimy o przesłanie CV oraz umieszczenie w swojej aplikacji:

Wyrażam  zgodę na przetwarzanie  moich  danych osobowych  i  wizerunkowych  zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia niniejszej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997(Dz.U. nr 133 z 1997r.) o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).przez Agencję Pracy SOCPOL HR jako administratora danych osobowych oraz udostępnienie ich potencjalnym pracodawcom. Niniejsza aplikacja i podane dane osobowe  są dobrowolne i mogę skorzystać z prawa do poprawiania lub usunięcia moich danych osobowych oraz wizerunkowych na każdym etapie.”

  • Agencja Pracy SOCPOL HR
  • Miejsce pracy: Zachodniopomorskie, Szczecin
  • Data wystawienia: 17.06.2021
  • Kategoria: Marketing / Public Relations
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Numer referencyjny: B/01/06/21
  • Min. doświadczenie: 3 - 5
  • Min. wykształcenie: Wyższe magisterskie