Spokojna seniorka szuka Opiekunki do Gifhorn na 6 tyg.

Zlecenie nr 38086
Data wyjazdu  06.08. – 15.09.2019
Miejscowość:  38518 Gifhorn
Stawka: 1350 EURO + DO 200 EURO PREMII WAKACYJNEJ
Pani Ingrid (84 l.) jest osoba przyjazną i spokojną. Lubi oglądać TV i rozmawiać. Seniorka przeszła udar, cierpi na zniedołężnienie starcze, zaburzenia rytmu serca i demencję. Podopieczna porusza się na wózku inwalidzkim, wymaga wsparcia przy transferze, ma problemy z mobilnością lewej ręki. Pani wymaga pomocy przy pielęgnacji ciała i przy korzystaniu z toalety. W nocy podopieczną zajmuje się mąż. Pani regularnie korzysta z fizjoterapii i ergoterapii. 1x tygodniu przychodzi pomoc domowa, która zajmuje się generalnym porządkiem. Opiekunka nie robi zakupów.
Sprzęty w domu: wózek inwalidzki, przenośna toaleta, krzesło kąpielowe i łózko pielęgnacyjne.
Państwo mieszkają w domu jednorodzinnym w centrum miasta. Dla Opiekunki jest osobny pokój z toaletą i internetem.
Obowiązki Opiekunki: otoczenie Podopiecznej całkowitą opieką, wspieranie w czynnościach pielęgnacyjno-higienicznych i przebieraniu oraz dbanie o bieżące porządki i czynności domowe.
Wymagania: doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i dobra/komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

  • Medipe
  • Miejsce pracy:
  • Data wystawienia: 29.07.2019
  • Kategoria: Medycyna / Opieka zdrowotna
  • Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie
  • Płaca: 1350 - 1350 zł
  • Min. doświadczenie: do 1 roku