Sprzedawca w delikatesach mięsnych (Szczecin - Warzymice)

Agencja Pracy SOCPOL -JOBS (cert.15794) dla współpracującej, prestiżowej polskiej Firmy branży mięsnej, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Sprzedawca w delikatesach mięsnych

Miejsce pracy : Warzymice (zachodniopomorskie)

Zakres obowiązków:

– kompleksowa, na wysokim poziomie obsługa klientów

– dbanie o prawidłową ekspozycję towaru

– profesjonalne doradztwo w zakresie oferowanych produktów

– obsługa kasy fiskalnej i terminali płatniczych

– uzupełnianie towaru i dbałość o porządek

Wymagane:

– wykształcenie min. zawodowe

– doświadczenie w pracy jako sprzedawca (mile widziane w branży mięsnej)

– książeczka do celów sanitarno – epidemiologicznych

– komunikatywność, cierpliwość i empatia wobec klientów

– umiejętność obsługi kasy fiskalnej

Firma oferuje:

– atrakcyjne wynagrodzenie,

– stabilne zatrudnienie w oparciu o umowa o pracę

– premie i prowizje uzależnione od indywidualnych wyników sprzedaży

– pracę w firmie o wysokiej dbałości o prawa pracownicze

Prosimy o zawarcie klauzuli:

“Wyrażam  zgodę na przetwarzanie  moich  danych osobowych  i  wizerunkowych  (zdjęcie) zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia niniejszej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997(Dz.U. nr 133 z 1997r.) o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).przez Agencję Pracy „SOCPOL- JOBS” oraz udostępnienie ich potencjalnym pracodawcom. Niniejsza aplikacja i podane dane osobowe (wizerunkowe) są dobrowolne i mogę skorzystać z prawa do poprawiania lub usunięcia moich danych osobowych oraz wizerunkowych na każdym etapie.”

  • Agencja Pracy SOCPOL HR
  • Miejsce pracy: Zachodniopomorskie, Szczecin
  • Data wystawienia: 20.01.2019
  • Kategoria: Sprzedaż detaliczna / Handel
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Numer referencyjny: G/01/01/19
  • Min. doświadczenie: Brak