Sprzedawca w sklepie mięsnym

Agencja Pracy SOCPOL JOBS (cert.15794) dla współpracującej, prestiżowej polskiej Firmy branży mięsnej, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy :

Szczecin,Gdańsk,Gdynia,Pruszcz Gdański,Toruń,Bydgoszcz,Słupsk,Stargard,Koszalin,Kołobrzeg,Warszawa, Chełmża, Kosakowo,Reda, Puck, Kolbudy,   Chwaszczyno, Kowale, Straszyn, Tczew, Pelplin, Warzymice, Przecław k/Szczecina

Zakres obowiązków:

– kompleksowa, na wysokim poziomie obsługa klientów

– dbanie o prawidłową ekspozycję towaru

– profesjonalne doradztwo w zakresie oferowanych produktów

– obsługa kasy fiskalnej i terminali płatniczych

– uzupełnianie towaru i dbałość o porządek

Wymagane:

– wykształcenie min. zawodowe

– doświadczenie w pracy jako sprzedawca (mile widziane w branży mięsnej)

– książeczka do celów sanitarno – epidemiologicznych

– komunikatywność, cierpliwość i empatia wobec klientów

– umiejętność obsługi kasy fiskalnej

Firma oferuje:

– atrakcyjne wynagrodzenie,

– stabilne zatrudnienie w oparciu o umowa o pracę

– premie i prowizje uzależnione od indywidualnych wyników sprzedaży

– pracę w firmie o wysokiej dbałości o prawa pracownicze

Prosimy o zawarcie klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)”.

Osoby zainteresowane ofertą, prosimy o przesłanie CV na adres : marcela@socpol.pl

  • Agencja Pracy SOCPOL HR
  • Miejsce pracy:
  • Data wystawienia: 24.10.2017
  • Kategoria: IT - Sprzedaż
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Numer referencyjny: Gz/10/17
  • Min. wykształcenie: Zasadnicze zawodowe