Sprzedawca w sklepie mięsnym

Agencja Pracy SOCPOL - JOBS  (cert.15794) dla współpracującej, prestiżowej polskiej Firmy branży mięsnej, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy : Szczecin, Warszawa - Bemowo, Gdańsk, Bydgoszcz, Tczew,

Zakres obowiązków:

kompleksowa, na wysokim poziomie obsługa klientów

dbanie o prawidłową ekspozycję towaru

profesjonalne doradztwo w zakresie oferowanych produktów

obsługa kasy fiskalnej i terminali płatniczych

uzupełnianie towaru i dbałość o porządek

Wymagane:

wykształcenie min. zawodowe

doświadczenie w pracy jako sprzedawca (mile widziane w branży mięsnej)

książeczka do celów sanitarno – epidemiologicznych

komunikatywność, cierpliwość i empatia wobec klientów

umiejętność obsługi kasy fiskalnej

Firma oferuje:

atrakcyjne wynagrodzenie,

stabilne zatrudnienie w oparciu o umowa o pracę

premie i prowizje uzależnione od indywidualnych wyników sprzedaży

pracę w firmie o wysokiej dbałości o prawa pracownicze

Prosimy o zawarcie w swojej aplikacji:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencję Pracy Socpol-Jobs zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia niniejszej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Niniejsza aplikacja i podane dane osobowe i wizerunkowe (zdjęcie) są dobrowolne i mogę skorzystać z prawa do poprawienia lub usunięcia moich danych osobowych oraz wizerunkowych na każdym etapie.

  • Agencja Pracy SOCPOL HR
  • Miejsce pracy:
  • Data wystawienia: 12.07.2018
  • Kategoria: IT - Sprzedaż
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Numer referencyjny: Gz/03/18
  • Min. wykształcenie: Zasadnicze zawodowe