Stawka: 1350 EURO + DO 200 EURO PREMII WAKACYJNEJ

Zlecenie nr 36915
Oferta na 6 tygodni w Erlagen dla Opiekunki, wyjazd 04.07.
Data wyjazdu 04.07. – 15.08.2019
Miejscowość: 91056 Erlagen
Stawka: 1350 EURO + DO  200 EURO PREMII WAKACYJNEJ

Pan Johan (89 l.) ma demencję (często o czymś zapomina) oraz protezy obu kolan, porusza się z pomocą laski, a na zewnątrz z rollatorem. Pan potrzebuje pomocy przy przebieraniu i pielęgnacji ciała. Pan dużo zapomina, szybko się denerwuje. Pan przesypia noce.
Żona Seniora (84 l.) cierpi na niewydolność serca i cukrzycę (bierze tabletki). Jest osoba mobilną. Codzienne czynności wykonuje ze wsparciem.
Państwo są bardzo mili, lubią grać w karty i inne gry planszowe, chętnie spacerują.

Małżeństwo mieszka w mieście w domu wielorodzinnym. Dla Opiekunki jest przewidziany osobny pokój z internetem.
Obowiązki Opiekunki: otoczenie Podopiecznych całkowitą opieką oraz dbanie o bieżące porządki i czynności domowe.
Wymagania: doświadczenie w opiece nad osobami starszymi oraz komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

  • Medipe
  • Miejsce pracy:
  • Data wystawienia: 28.06.2019
  • Kategoria: Medycyna / Opieka zdrowotna
  • Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie
  • Płaca: 1350 - 1350 zł
  • Min. doświadczenie: do 1 roku