Zlecenie do Monachium za 1345 EURO + DO 200 EURO PREMII WAKACYJNEJ

Zlecenie nr 38092
Data wyjazdu  31.07. – 30.09.2019
Miejscowość:  80995 München
Stawka: 1345 EURO + DO 200 EURO PREMII WAKACYJNEJ

Pani Anna (92 l.) cierpi na ogólne osłabienie starcze oraz demencję. Porusza się samodzielnie z pomocą rollatora. Podopieczna jest osobą komunikatywną. Wymaga pomocy przy pielęgnacji ciała i przebieraniu oraz asekuracji przy poruszaniu się.
Pani mieszka sama w 3-pokojowym mieszkaniu, które jest przystosowane do jej potrzeb. Do dyspozycji Opiekunki jest osobny pokój z internetem.
Obowiązki Opiekunki: otoczenie Podopiecznej całkowitą opieką, wspieranie w czynnościach pielęgnacyjno-higienicznych i przebieraniu oraz dbanie o bieżące porządki i czynności domowe.
Wymagania: doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i komunikatywna/dobra znajomość języka niemieckiego.

  • Medipe
  • Miejsce pracy:
  • Data wystawienia: 30.07.2019
  • Kategoria: Medycyna / Opieka zdrowotna
  • Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie
  • Płaca: 1345 - 1345 zł
  • Min. doświadczenie: do 1 roku