Zlecenie do Monachium za 1450 EURO/msc! Wyjazd w październiku

Zlecenie nr 39343
Data: 13.10. – 13.12.2019
Miejscowość: 81477 München
Stawka: 1450 EURO

Pan Manfred (84 l.) interesuje się aktualnymi wydarzeniami i polityką. Większość czasu spędza drzemiąc na sofie na parterze bądź w swoim łóżku na 1 piętrze. Cierpi na ogólne osłabienie organizmu, demencję, depresję, choroby serca i ma chwiejny chód. Pan odczuwa lęk przed wyjściem z domu z uwagi na pojawiające się zaburzenia orientacji przestrzennej. Do Seniora codziennie przychodzi zewnętrzna opieka medyczna. Podopieczny porusza się za pomocą rollatora, wymaga wsparcia w pielęgnacji i w korzystaniu z toalety. W nocy nie potrzebuje pomocy. W pobliżu mieszkają krewni Podopiecznego, którzy go odwiedzają i są bardzo pomocni.

Pan mieszka sam w domu jednorodzinnym w centrum miasta. Dla Opiekunki przewidziany jest własny pokój z łazienką, TV i internetem.

Obowiązki Opiekunki: otoczenie Podopiecznego całkowitą opieką, wspieranie w czynnościach pielęgnacyjno-higienicznych oraz dbanie o bieżące porządki i czynności domowe.
Wymagania: doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

  • Medipe
  • Miejsce pracy:
  • Data wystawienia: 05.09.2019
  • Kategoria: Medycyna / Opieka zdrowotna
  • Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie
  • Płaca: 1450 - 1450 €
  • Min. doświadczenie: do 1 roku