Zlecenie do pozytywnej Seniorki na 2 miesiące z premią wakacyjną do 200 €!

Medipe współpracuje z zaufanymi Opiekunkami i Opiekunami osób starszych na terenie Niemiec. Zapewniamy im sprawdzone miejsca pracy, codzienne wsparcie i opiekę. Jesteś osobą empatyczną, wyrozumiałą i chętną do niesienia pomocy? Zależy Ci na wzajemnym szacunku? Dołącz do zespołu naszych Superbohaterek!

Zlecenie 37241
Data wyjazdu 17.07-17.09.2019
Miejscowość: 26629 Großefehn
Stawka: 1250 EURO + DO 200 EURO PREMII WAKACYJNEJ

Pani Grete (85 l.) jest bardzo miłą i uśmiechniętą osobą o ciepłym usposobieniu. Ma demencję i nadciśnienie. Podopieczna używa aparatu słuchowego, dobrze się komunikuje. W domu porusza się samodzielnie, na zewnątrz korzysta z wózka inwalidzkiego lub rollatora. Seniorka lubi spędzać czas z Opiekunką, ceni sobie jej obecność.
Do dyspozycji Opiekunka ma oddzielny pokój, internet, TV, radio i rower.

Obowiązki Opiekunki: otoczenie Podopiecznej całkowitą opieką oraz dbanie o bieżące porządki i czynności domowe.

Wymagania: doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i dobra znajomość języka niemieckiego.

Klauzula informacyjna dostępna jest pod adresem http://medipe.pl/ochrona-danych-osobowych/
  • Medipe
  • Miejsce pracy:
  • Data wystawienia: 10.07.2019
  • Kategoria: Inne
  • Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie
  • Min. doświadczenie: Brak