Zlecenie nr 45472 Oferta dla Opiekunki z prawem jazdy do samodzielnego Seniora z początkiem demencji

Zlecenie nr 45472
Oferta dla Opiekunki z prawem jazdy do samodzielnego Seniora z początkiem demencji
Data: 31.05. – 31.07.2020
Miejscowość: 44799 Bochum
Stawka: 1500 €

Pan Werner (80 l., 90 kg, 190 cm) jest prezesem i założycielem firmy budowlanej. Ma początkową demencję i zniedołężnienie starcze. Porusza się samodzielnie. Orientacja czasowa jest częściowo zaburzona. Pan potrzebuje wsparcia przy przebieraniu oraz podczas korzystania z toalety.
Podopieczny mieszka w dużym mieszkaniu, które jest wyposażone w przyciski alarmowe. Dla Opiekunki przewidziane jest osobne mieszkanie (67 m2) z internetem i TV, zaraz obok domu Seniora. Do dyspozycji jest samochód osobowy.
Obowiązki Opiekunki: otoczenie Podopiecznego całkowitą opieką oraz dbanie o bieżące porządki i czynności i porządki domowe.
Wymagania: doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, czynne prawo jazdy oraz dobra znajomość języka niemieckiego
Nasza oferta
- Zarobki nawet do 1600 Euro - Jedna czytelna umowa, przejrzyste zasady współpracy,
Aż 400 zł premii za polecenie Opiekunki/Opiekuna,
Dostęp do prywatnej opieki medycznej na terenie całej Polski,
- Bezpłatne podnoszenie kwalifikacji językowych i opiekuńczych, indywidualne podejście oraz atrakcyjne tematy szkoleń,
- Bezpłatny dyżur psychologa,
- Bezpieczeństwo oraz stały kontakt podczas pobytu na zleceniu.
Skontaktuj się z nami
tel. 71 377 8888
SMS o treści OPIEKA pod numer 600 020 315
www.medipe.com
GRUPA MEDIPE
Ul. Strzegomska 236A, 54-432 Wrocław

  • Medipe
  • Miejsce pracy:
  • Data wystawienia: 29.05.2020
  • Kategoria: Inne
  • Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie
  • Płaca: 1500 - 1500 €
  • Numer referencyjny: 45472
  • Min. doświadczenie: do 1 roku
  • Min. wykształcenie: Inne