Komisjoner art. spożywczych - Hannover od zaraz!

Firma LPS świadczy usługi w dziedzinie pośrednictwa pracy. Nasze wieloletnie doświadczenie i zespół doradców pozwolą Ci szybko i efektywnie, nawet bez wychodzenia z domu, znaleźć pracę odpowiadającą Twoim kwalifikacjom. Zaufało nam już kilkanaście tysięcy osób!

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko: komisjoner art. spożywczych (pick by voice)
Miejsce pracy: Hannover

Niniejsze ogłoszenie jest ofertą pracy tymczasowej.

Obowiązki
- zbieranie artykułów spożywczych przy pomocy systemu głosowego (pick by voice) na wózkach do kompletacji zamówień z niskiego poziomu;
- pakowanie i przygotowanie produktów do wysyłki;
- inne drobne prace magazynowe.

Wymagania
- chęć do pracy;
- znajomość podstaw języka niemieckiego niezbędnych do pracy z systemem głosowym  (liczebniki);
- gotowość do wyjazdu do Niemiec od zaraz;
- od pracowników wymagamy posiadania uprawnień na wózki elektryczne do zbierania zamówień. Jeżeli kandydat nie posiada takich uprawnień;
zobowiązany jest do ich wyrobienia. Koszt wynosi 70 € i jest w całości pokrywany przez pracodawcę, jeżeli pracownik będzie świadczył pracę na
rzecz firmy min. 3 miesiące, w przeciwnym razie kwota zostanie odciągnięta od wypłaty pracownika;
- mile widziane prawo jazdy.

Oferujemy
- zarobki ok. 1950€ - 2025€ brutto miesięcznie (13,50 € brutto/h) wypłacane zawsze w terminie;
- niemiecką umowę o pracę z ubezpieczeniem zdrowotnym;
- możliwość uzyskania zaliczki po 7 przepracowanych dniach roboczych;
- 2 dni płatnego urlopu za każdy przepracowany miesiąc, dodatki za święta;
- opiekę polskiego koordynatora;
- bezpłatny transport;
- możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania;
- możliwość wyrobienia niemieckich uprawnień na wózki elektryczne do kompletacji zamówień.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
  • LPS
  • Miejsce pracy: Niemcy
  • Data wystawienia: 26.07.2023
  • Kategoria: Inne
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Min. doświadczenie: do 1 roku