Komisjoner art. wielobranżowych k. Berlina

Firma LPS świadczy usługi w dziedzinie pośrednictwa pracy. Nasze wieloletnie doświadczenie i zespół doradców pozwolą Ci szybko i efektywnie, nawet bez wychodzenia z domu, znaleźć pracę odpowiadającą Twoim kwalifikacjom. Zaufało nam już kilkanaście tysięcy osób.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Komisjoner materiałów wielobranżowych (środki czystości, art. typu słodycze, napoje, wina, zabawki, kosmetyki)

Miejsce pracy: Niemegk k. Berlina

Niniejsze ogłoszenie jest ofertą pracy tymczasowej

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- komisjoner materiałów wielobranżowych ( art. typu słodycze, napoje, wina, zabawki, kosmetyki, chemię) przy pomocy wózka elektrycznego;

- układanie towarów na paletach;

- inne drobne prace magazynowe.

- system etykietowy.

WYMAGANIA:

- chęć do pracy;

- gotowość do wyjazdu do Niemiec od zaraz;

- mile widziane prawo jazdy kat. B. i uprawnienia na wózki elektryczne.

NIE WYMAGAMY ZNAJOMOŚCI JĘZYKA NIEMIECKIEGO I DOŚWIADCZENIA!

OFERUJEMY:

- zarobki ok. 1870 brutto miesięcznie (11,40 brutto/h) wypłacane zawsze w terminie;

- pracę od poniedziałku do piątku (możliwa również praca w soboty) jedna zmiana od 6:00 do 14:30

- niemiecką umowę o pracę z ubezpieczeniem zdrowotnym;

- firmowe zakwaterowanie;

- zwrot kosztów za dojazd do Niemiec;

- bezpłatny transport do pracy;

- możliwość uzyskania zaliczki po 2 tygodniach zatrudnienia;

- 2 dni płatnego urlopu za każdy pełny przepracowany miesiąc, dodatki za święta;

- opiekę polskiego koordynatora.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
  • LPS
  • Miejsce pracy: Niemcy
  • Data wystawienia: 27.05.2022
  • Kategoria: Inne
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Min. doświadczenie: Brak