Komisjoner artykułów spożywczych w Dortmundzie

Firma LPS świadczy usługi w dziedzinie pośrednictwa pracy. Nasze wieloletnie doświadczenie i zespół doradców pozwolą Ci szybko i efektywnie, nawet bez wychodzenia z domu, znaleźć pracę odpowiadającą Twoim kwalifikacjom. Zaufało nam już kilkanaście tysięcy osób.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko: komisjoner art. spożywczych (pick by voice)
Miejsce pracy: Dortmund

Niniejsze ogłoszenie jest ofertą pracy tymczasowej.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- zbieranie artykułów spożywczych przy pomocy systemu głosowego (pick by voice) na wózkach do kompletacji zamówień z niskiego poziomu;
- pakowanie i przygotowanie produktów do wysyłki;
- inne drobne prace magazynowe.

WYMAGANIA:

- chęć do pracy;
- znajomość podstaw języka niemieckiego niezbędnych do pracy z systemem głosowym lub chęć do ich nauki;
- gotowość do wyjazdu do Niemiec.

NIE WYMAGAMY ZNAJOMOŚCI JĘZYKA NIEMIECKIEGO ORAZ DOŚWIADCZENIA!

OFERUJEMY:

- zarobki ok. 1800 € brutto miesięcznie (11,00 € brutto/h) wypłacane zawsze w terminie;
- premia 100 € brutto miesięcznie za 100% frekwencji;
- niemiecką umowę o pracę z ubezpieczeniem zdrowotnym;
- możliwość uzyskania zaliczki po 2 tygodniach pracy;
- 2 dni płatnego urlopu za każdy przepracowany miesiąc, dodatki za święta;
- opiekę polskiego koordynatora;
- bezpłatny transport;
- możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania;
- możliwość wyrobienia niemieckich uprawnień na wózki elektryczne do kompletacji zamówień.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dodanie w treści CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (w tym wizerunku w razie załączenia fotografii) przez LPS GmbH z siedzibą w Niemczech w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego.”
W przypadku chęci udziału w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych prosimy o dołączenie osobnej klauzuli:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (w tym wizerunku w razie załączenia fotografii) przez LPS GmbH z siedzibą w Niemczech w celu realizacji postępowań rekrutacyjnych prowadzonych przez spółkę.” Przesłane CV bez powyższej klauzuli nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji.
Administratorem danych osobowych jest spółka LPS GmbH, Güterfelder Damm 7114532 Stahnsdorf, Germany, Geschäftsführer: Krzysztof Tobolski, Jirka Bol Amtsgericht Potsdam HRB 25010, Steuernummer 046/113/02679; UStIdNr. DE282579315 ogłaszająca rekrutację.
Dane kontaktowe z przedstawicielem Administratora w sprawie przetwarzania danych: info@lps.ag

  • LPS
  • Miejsce pracy: Niemcy
  • Data wystawienia: 11.01.2021
  • Kategoria: Inne
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Min. doświadczenie: Brak