Komisjoner / Operator wózków widłowych bocznych art. ogrodniczych w ok.Kolonii od zaraz !

  • Firma LPS świadczy usługi w dziedzinie pośrednictwa pracy. Nasze wieloletnie doświadczenie i zespół doradców pozwolą Ci szybko i efektywnie, nawet bez wychodzenia z domu, znaleźć pracę odpowiadającą Twoim kwalifikacjom. Zaufało nam już kilkanaście tysięcy osób. Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko: Komisjoner art. ogrodniczych oraz Operator wózków widłowych bocznych od zaraz!
  • Obowiązki:

    • -Zbieranie zamówień przy pomocy skanera na wózkach do kompletacji zamówień z niskiego poziomu;
    • -Ogólne prace magazynowe;
    • -Załadunek i rozładunek pełnych palet;
    • -Transport wewnętrzny na magazynie;
    • -Ogólne czynności magazynowe;
    • -Komisjonowanie art. ogrodowych;
    • Wymagania:

      • -Uprawnienia na wózek widłowy boczny;
      • -Doświadczenie na podobnym stanowisku;
      • -Chęć do pracy;
      • -Mile widziane aktywne prawo jazdy.;
      • -Gotowość do wyjazdu do Niemiec od zaraz.
      • Oferujemy:

        • -Zarobki ok. 2000,00 - 2150,00 € brutto miesięcznie wypłacane zawsze w terminie;
        • -Niemiecką umowę o pracę z ubezpieczeniem zdrowotnym;
        • -Firmowe zakwaterowanie;
        • -Zwrot kosztów za dojazd do Niemiec;
        • -Bezpłatny transport do pracy;
        • -Możliwość uzyskania zaliczki po przepracowaniu 7 dni;
        • jQuery('#oferta_pracy a').each(function(){ if($(this).attr('title') != 'Aplikuj'){ $(this).attr({'rel':'nofollow'}); } });
  • LPS
  • Miejsce pracy: Niemcy
  • Data wystawienia: 09.04.2024
  • Kategoria: Inne
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Płaca: 2000 - 2150 €
  • Min. doświadczenie: do 1 roku