Komisjonowanie wyr. tytoniowych Borna/Leipzig

Firma LPS świadczy usługi w dziedzinie pośrednictwa pracy. Nasze wieloletnie doświadczenie i zespół doradców pozwolą Ci szybko i efektywnie, nawet bez wychodzenia z domu, znaleźć pracę odpowiadającą Twoim kwalifikacjom. Zaufało nam już kilkanaście tysięcy osób.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko: Komisjonowanie wyr. tytoniowych

Miejsce pracy: Borna okolice Leipzig

Niniejsze ogłoszenie jest ofertą pracy tymczasowej

Obowiązki
- komisjonowanie art. spożywczych oraz wyrobów tytoniowych za pomocą skaner i systemu
głosowego języku niemieckim;
- inne drobne czynności magazynowe.

Wymagania
- zaświadczenie o niekaralności;
- chęć do pracy;
- mile widziane aktywne prawo jazdy.
- wymagane podstawowe zwroty w języku niemieckim ( system słuchawkowy )

Oferujemy
- zarobki podstawowe ok. 1850 € brutto miesięcznie (12,63€ brutto/h) wypłacane zawsze w
terminie.
- zakwaterowanie i dojazd do pracy;
- system pracy dwu zmianowy poranna i popołudniowa;
- niemiecką umowę o pracę z ubezpieczeniem zdrowotnym;
- możliwość uzyskania zaliczki po 2 tygodniach zatrudnienia;
- 2 dni płatnego urlopu za każdy pełny przepracowany miesiąc, dodatki za święta;

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
  • LPS
  • Miejsce pracy: Niemcy
  • Data wystawienia: 08.03.2023
  • Kategoria: Inne
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Min. doświadczenie: Brak