LEKKA OFERTA U TOWARZYSKIEJ SENIORKI | CAŁE MIESZKANIE DLA OPIEKUNKI

Medipe w każdej sytuacji otacza opieką.
Dbamy o Wasze bezpieczeństwo – zapewniamy bezpłatne testy na Covid-19 przed wyjazdem!
Oferta nr 51611
Data: 02.05.2021- 02.05.2021
Miejscowość: 52222 Stolberg
Stawka: 1400,00 Euro + PREMIA

Cicha i towarzyska Seniorka (84 l., 165 cm, 60 kg) jest ogólnie osłabiona ze względu na wiek i ma cukrzycę. Dobrze widzi i słyszy, ma zachowane zdolności komunikacyjne oraz orientację. Porusza się ze wsparciem drugiej osoby – wymaga asekuracji podczas chodzenia. Jest w pełni kontynentna, czasem potrzebuje pomocy w skorzystaniu z toalety w nocy. Do głównych zadań Opiekunki będzie należało zadbanie o higienę Seniorki, dotrzymywanie towarzystwa i prowadzenie gospodarstwa. Godziny przerwy ustalane są po przyjeździe.
Seniorka mieszka z mężem w domu wielorodzinnym. Na piętrze mieszka rodzina Podopiecznej – pomagają w robieniu zakupów. Sklep znajduje się w odległości około 10-minutowego spaceru. Opiekunka ma do swojej dyspozycji oddzielne mieszkanie z dostępem do internetu i prywatną łazienką.

Obowiązki Opiekunki: otoczenie Podopiecznej całkowitą opieką oraz dbanie o bieżące porządki i czynności domowe.
Wymagania: doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, komunikatywna/dobra znajomość języka niemieckiego i czynne prawo jazdy.
Więcej ofert pracy na terenie całych Niemiec znajdziesz tutaj: https://bit.ly/34JfteG

  • Medipe
  • Miejsce pracy: Niemcy
  • Data wystawienia: 27.04.2021
  • Kategoria: Inne
  • Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie,Inne
  • Numer referencyjny: 51611
  • Min. doświadczenie: Brak