Monterzy/Kierowcy/Tłumacze - przebudowa regałów sklepowych

Firma Invent działa na międzynarodowym rynku od kilkunastu lat oferując pracę w Polsce oraz w wielu krajach europejskich.

Uwielbiasz podróże, a przy okazji posiadasz zdolności manualne i umiejętności techniczne? Swobodnie komunikujesz się w języku angielskim lub niemieckim albo masz prawo jazdy kat. B?

Jeśli tak to mamy dla Ciebie świetną ofertę!

Poszukujemy osób do pracy przy przebudowie regałów sklepowych, montażu i demontażu. Szukamy osób na poniższe stanowiska:

  • Monter Kierowca - wymagane czynne prawo jazdy kategorii B,

  • Monter Tłumacz - wymagana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację.

Praca odbywa się na terenie Polski, Czech, Włoch, Bułgarii, Chorwacji, Słowacji, Słowenii i Węgier.

Zgłoś się już dziś i zostań częścią zgranego zespołu. Zacznij pracować przy ciekawych projektach, które rozwiną Twoje umiejętności oraz dadzą niepowtarzalną szansę na poznanie nowych kultur i ludzi.

Twoje zadania:

  • demontaż regałów sklepowych w porozumieniu z obsługą,

  • wyniesienie zdemontowanych regałów do przygotowanych kontenerów,

  • sprzątanie i porządkowanie miejsca pracy,

  • montaż regałów i ustawianie ich zgodnie z rysunkiem technicznym,

  • dbanie o powierzony sprzęt, sprawdzanie stanu narzędzi,

  • kontrola i weryfikacja zadań,

  • codzienne raportowanie wyników pracy.

Nasze wymagania:

  • prawo jazdy kategorii B,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego, umożliwiająca swobodną komunikacje,

  • umiejętności techniczne w obsłudze narzędzi i elektronarzędzi (piła elektryczna, wkrętarka itp.),

  • umiejętność czytania rysunku technicznego,

  • gotowość do wyjazdów na tzw. turnusy (3 tygodnie pracy od poniedziałku do soboty, a następnie 1 tydzień wolnego),

  • dyspozycyjność do wyjazdów na 1-3 miesiące,

  • mile widziane doświadczenie w montażu/demontażu regałów.

Co możemy Ci zagwarantować:

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę przy projektach zagranicznych,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub b2b - w zależności od Twoich preferencji,

  • samochód służbowy,

  • bezpłatne zakwaterowanie,

  • szkolenie stanowiskowe – do realizacji zadań zostaniesz przygotowany,

  • telefon i laptop służbowy,

  • odzież roboczą oraz sprzęt niezbędny do pracy,

  • możliwość rozwoju i awansu w strukturze firmy.

Nie zwlekaj, wyślij do nas swoje CV i dołącz do naszego zespołu!

Prosimy o dodanie w treści CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (w tym wizerunku w razie załączenia fotografii) przez Invent Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.”

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

  • INVENT
  • Miejsce pracy: Niemcy
  • Data wystawienia: 01.08.2023
  • Kategoria: Inne
  • Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie,Inne
  • Min. doświadczenie: Brak