OFERTA DO PRZYJAZNEJ, MOBILNEJ SENIORKI | 1550 EURO

Oferta nr 58102

Data: 22.01.2022 – 22.03.2022

Miejscowość: 24119 Kronshagen

Stawka: 1550 euro

Podopieczna (97 l., 65 kg, 166 cm) cierpi na zniedołężnienie starcze. Pani porusza się za pomocą laski lub rollatora. Ma zachowane zdolności komunikacyjne i częściowo orientację, ma problemy ze wzrokiem i słuchem. Seniorka jest inkontynentna – asekuracyjnie wspomaga się wkładkami. Pani jest osobą spokojną i przyjazną, zdecydowanie woli spędzać czas w domu, przesypiając dużą część dnia.

Podopieczna mieszka w domu jednorodzinnym w centrum miasta. W tygodniu zaplanowane są wizyty osób odpowiedzialnych za mycie okien oraz prace ogrodowe. Najbliższy sklep jest zlokalizowany około 20 minut od miejsca zamieszkania – w większych zakupach pomocą służy rodzina Seniorki. Opiekunka ma zapewniony osobny pokój z dostępem do Internetu. Do Jej dyspozycji jest oddany także rower.

Obowiązki Opiekunki: Otoczenie Seniorki opieką, pomoc w ubieraniu, kąpieli i higienie ciała, towarzyszenie podczas wizyt lekarskich, przygotowywanie posiłków, robienie zakupów oraz dbanie o bieżące porządki i czynności domowe.

Wymagania:
- doświadczenie w opiece nad osobami starszymi,
- komunikatywna/dobra znajomość języka niemieckiego.
Więcej ofert pracy na terenie całych Niemiec znajdziesz tutaj: https://bit.ly/34JfteG

  • Medipe
  • Miejsce pracy: Niemcy
  • Data wystawienia: 27.12.2021
  • Kategoria: Inne
  • Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie
  • Numer referencyjny: 58102
  • Min. doświadczenie: Brak