Oferta z komunikatywnym niemieckim – 1490 Euro/miesiąc!

Medipe współpracuje z zaufanymi Opiekunkami i Opiekunami osób starszych na terenie Niemiec. Zapewniamy im sprawdzone miejsca pracy, codzienne wsparcie i opiekę. Jesteś osobą empatyczną, wyrozumiałą i chętną do niesienia pomocy? Zależy Ci na wzajemnym szacunku?

Medipe w każdej sytuacji otacza opieką.
Dbamy o Wasze bezpieczeństwo – zapewniamy bezpłatne testy na Covid-19 przed wyjazdem!

Data: 31.12.2021 - 28.02.2021
Miejscowość: 85737 Ismaning
Stawka: 1490 EURO + PREMIA

Samodzielna i z charakteru otwarta Seniorka (86 l., 75 kg, 165 cm), potrzebuje Opiekunki, która pomoże jej w codziennych sytuacjach życiowych i pielęgnacyjnych.  Podopieczna ma miarkowaną demencję, cierpi na nadciśnienie tętnicze (hipertonia), pojawiają się u niej trudności w chodzeniu związane z wiekiem (porusza się o lasce bądź balkoniku). Do Pani przychodzi zewnętrzna pomoc medyczna; nie trzeba do niej wstawać w nocy, samodzielnie też spożywa posiłki.

Podopieczna mieszka z mężem na obrzeżach miasta w domu jednorodzinnym. Dla Opiekunki jest oddzielny pokój z łazienką oraz internetem. Do dyspozycji Opiekunki jest rower oraz samochód. Raz w tygodniu na 2 h przychodzi pomoc do sprzątania.

Obowiązki Opiekunki: otoczenie Podopiecznej całkowitą opieką oraz dbanie o bieżące porządki i czynności domowe.

Wymagania: doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

Więcej ofert pracy na terenie całych Niemiec znajdziesz tutaj: https://bit.ly/34JfteG
  • Medipe
  • Miejsce pracy: Niemcy
  • Data wystawienia: 28.12.2020
  • Kategoria: Inne
  • Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie
  • Numer referencyjny: 50182
  • Min. doświadczenie: Brak