Operator wózka widłowego w Berlinie

Firma LPS świadczy usługi w dziedzinie pośrednictwa pracy. Nasze wieloletnie doświadczenie i zespół doradców pozwolą Ci szybko i efektywnie, nawet bez wychodzenia z domu, znaleźć pracę odpowiadającą Twoim kwalifikacjom. Zaufało nam już kilkanaście tysięcy osób!

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko: Operator wózka widłowego na mroźni
Miejsce pracy: BERLIN

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

-Kompletowanie towaru na mroźni przy temperaturze -23 stopnie za pomocą wózka widłowego wysokiego składu.

WYMAGANIA:

- chęć do pracy;
- doświadczenie na podobnym stanowisku
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- gotowość do wyjazdu do Niemiec;

OFERUJEMY:

- stawka 12,70€ brutto/godzina
- wynagrodzenie miesięczne wypłacane zawsze w terminie.
- niemiecką umowę o pracę z ubezpieczeniem zdrowotnym;
- firmowe zakwaterowanie;
- bezpłatny wyjazd z Wrocławia
- bezpłatny transport do pracy;
- możliwość uzyskania zaliczki po 2 tygodniach pracy;
- 2 dni płatnego urlopu za każdy pełny przepracowany miesiąc, dodatki za święta;
- opiekę polskiego koordynatora.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
  • LPS
  • Miejsce pracy: Niemcy
  • Data wystawienia: 14.03.2022
  • Kategoria: Inne
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Min. doświadczenie: Brak