Pakowacz Kolonia

Firma LPS świadczy usługi w dziedzinie pośrednictwa pracy. Nasze wieloletnie doświadczenie i zespół doradców pozwolą Ci szybko i efektywnie (nawet bez wychodzenia z domu) znaleźć pracę odpowiadającą Twoim kwalifikacjom. Zaufało nam już kilkanaście tysięcy osób.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Pakowacz

Miejsce pracy: Kolonia - Nadrenia Pn. Westfalia

Niniejsze ogłoszenie jest ofertą pracy tymczasowej

Zakres obowiązków:
- sortowanie przesyłek
- załadunek i rozładunek paczek kurierskich
- prace porządkowe na magazynie

Wymagania:
- gotowość do pracy w systemie zmianowym (również w nocy)
- przestrzeganie zasad BHP
- umiejętność pracy w zespole
- utrzymanie porządku na stanowisku pracy
- dobra organizacja pracy
- gotowość do wyjazdu w ciągu kilku dni
- poszukujemy również osób, które posiadają prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadzeniu busów i chciałyby dodatkowo pełnić funkcję kierowcy (gwarantowana premia 80€!)

Oferujemy:
- opiekę polskiego koordynatora
- bezpłatny transport
- stawka 10,50 € brutto/h + dodatek nocny 25%
- niemiecką umowę o pracę
- zakwaterowanie

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dodanie w treści CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (w tym wizerunku w razie załączenia fotografii) przez LPS GmbH z siedzibą w Niemczech w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego.”

Administratorem danych osobowych jest spółka LPS GmbH, Güterfelder Damm 7114532 Stahnsdorf, Germany, Geschäftsführer: Raik Scheffler Amtsgericht Potsdam HRB 25010, Steuernummer 046/113/02679; UStIdNr. DE282579315 ogłaszająca rekrutację.
  • LPS
  • Miejsce pracy: Niemcy
  • Data wystawienia: 31.12.2019
  • Kategoria: Inne
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Płaca: 2000 - 2100 €
  • Min. doświadczenie: Brak