ZASTĘPSTWO DO APATYCZNEGO SENIORA NA MIESIĄC!

Oferta nr 54343
Data: 15.09.2021 – 15.10.2021
Miejscowość: 82418 Murnau
Stawka: 1450,00 Euro + PREMIA
Senior (94 l., 84 kg, 176 cm) jest osłabiony przez wiek, ma chorobę Parkinsona i demencję. Do Pana codziennie przychodzi zewnętrzna pomoc medyczna, aby podać lekarstwa. Pan ma też raka skóry i raka mózgu we wczesnym stadium. Podopieczny słabo mówi, dobrze widzi i częściowo słyszy. Orientacja jest zachowana w części - Pan poznaje osoby, orientuje się co do miejsca i czasu. Zapomina natomiast o tym, co się wcześniej wydarzyło (np. o jakimś wydarzeniu lub tym, co widział), a także o codziennych czynnościach, które powinien wykonać. Jednym razem orientuje się, co się dzieje a  innym nie. Potrafi zazwyczaj wyrazić swoje elementarne potrzeby. Pan nie jest osobą agresywną. Zazwyczaj jest zrezygnowany i apatyczny. Senior regularnie chowa przedmioty np. pieniądze. Pan potrzebuje zrozumienia i akceptacji. Pan dużo śpi w ciągu dnia na sofie. Senior porusza się z rollatorem.
Senior mieszka sam na obrzeżach miasta w domu jednorodzinnym. W ciągu tygodnia przychodzi pomoc domowa, ok. 15 godzin w tygodniu. Opiekunka będzie miała do sowiej dyspozycji rower, samochód (Mercedes klasa B, automat), a także w domu własny pokój z TV, internetem i własną łazienkę.
Obowiązki Opiekunki: Otoczenie Podopiecznej opieką oraz dbanie o bieżące porządki i czynności domowe.
Wymagania: Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, komunikatywna znajomość języka niemieckiego.
Więcej ofert pracy na terenie całych Niemiec znajdziesz tutaj: https://bit.ly/34JfteG

  • Medipe
  • Miejsce pracy: Niemcy
  • Data wystawienia: 26.08.2021
  • Kategoria: Inne
  • Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie,Inne
  • Numer referencyjny: 54343
  • Min. doświadczenie: Brak