ZLECENIE DO SENIORKI NA OBRZEŻACH MIASTA!

Oferta nr 55068
Data: 29.08.2021 – 29.10.2021
Miejscowość: 88239 Wangen im Allgäu
Stawka: 1500,00 Euro + PREMIA
Seniorka (87 l., 55 kg, 165 cm) cierpi na osłabienie starcze, jest po udarze i ma depresję. Orientacja u Pani jest całkowicie zachowana. Podopieczna porusza się z rollatorem. Pani ma alergię na laktozę i purynę – trzeba to uwzględnić w diecie.
Seniorka mieszka sama na obrzeżach miasta w domu jednorodzinnym. W pobliżu znajduje się dom należący do syna Seniorki i jego rodziny. W pobliżu domu są sklepy. Opiekunka będzie miała do dyspozycji własny pokój, dostęp do internetu i rower.
Obowiązki Opiekunki: Otoczenie Podopiecznej opieką oraz dbanie o bieżące porządki i czynności domowe.
Wymagania: Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, komunikatywna znajomość języka niemieckiego.
Więcej ofert pracy na terenie całych Niemiec znajdziesz tutaj: https://bit.ly/34JfteG

  • Medipe
  • Miejsce pracy: Niemcy
  • Data wystawienia: 11.08.2021
  • Kategoria: Inne
  • Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie
  • Numer referencyjny: 55068
  • Min. doświadczenie: Brak