ZLECENIE DO SENIORKI! OSOBNE MIESZKANIE DLA OPIEKUNKI! SAUNA W DOMU SENIORKI!

Oferta nr 54348
Data: 31.08.2021 – 31.10.2021
Miejscowość: 97478 Westheim
Stawka: 1500,00 Euro + PREMIA
Seniorka (81 l., 75 kg, 168 cm) cierpi na osłabienie starcze i demencję. Pani dobrze mówi, nosi okulary i czasami nie dosłyszy. Orientacja jest częściowo zachowana. Seniorka w wolnym czasie lubi grać w karty. Seniorka jest mobilna i porusza się samodzielnie. Podopieczna nie ma wprowadzonej specjalnej diety, je wszystko, co ugotuje Opiekunka.

Seniorka mieszka sama na wsi w domku jednorodzinnym. Najbliższy sklep oddalony jest 3 km od domu, dla Opiekunki dostępny jest samochód. Opiekunka będzie miała również do dyspozycji osobne mieszkanie. W domu dodatkowo znajduje się prysznic i sauna w piwnicy.
Obowiązki Opiekunki: Otoczenie Podopiecznej opieką oraz dbanie o bieżące porządki i czynności domowe.
Wymagania: Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, komunikatywna znajomość języka niemieckiego.
Więcej ofert pracy na terenie całych Niemiec znajdziesz tutaj: https://bit.ly/34JfteG

  • Medipe
  • Miejsce pracy: Niemcy
  • Data wystawienia: 11.08.2021
  • Kategoria: Inne
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Numer referencyjny: 54348
  • Min. doświadczenie: Brak