Zlecenie do Seniorki za 1500 EURO/ msc dla Opiekunki z prawem jazdy

Data: 30.10 -  30.11.2019

Miejscowość: 039606 Osterburg OT Dobbrunn

Stawka: 1500 EURO

Pani Reinhilda (77 l.) jest po lekkim udarze, ale nie ma po nim powikłań. Cierpi na zniedołężnienie starcze oraz chorobę Parkinsona. Podopieczna potrzebuje pomocy przy korzystaniu z toalety, czynnościach pielęgnacyjnych i w transferze. Porusza się rollatorze lub na wózku inwalidzkim.

Sprzęty w domu: łóżko pielęgnacyjne, podnośnik, wózek inwalidzki, przenośna toaleta, podnośnik przy schodach.

Pani mieszka sama w domu jednorodzinnym na wsi. Dla Opiekunki jest osobny pokój.

Obowiązki Opiekunki: otoczenie Podopiecznej całkowitą opieką, wspieranie w czynnościach pielęgnacyjno-higienicznych, transferze i przebieraniu oraz dbanie o bieżące porządki i czynności domowe.

Wymagania: doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

  • Medipe
  • Miejsce pracy: Niemcy
  • Data wystawienia: 21.10.2019
  • Kategoria: Inne
  • Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie
  • Min. doświadczenie: Brak