ZLECENIE W CENTRUM BERLINA! POSZUKIWANA NIE PALĄCA OPIEKUNKA!

Oferta nr 53562
Data: 30.08.2021 – 30.10.2021
Miejscowość: 10825 Berlin
Stawka: 1490,00 Euro + PREMIA
Seniorka (78 l., 53 kg, 165 cm) cierpi na reumatyzm i demencję. Pani dobrze mówi, widzi i słyszy, a orientacja jest częściowo zachowana. Seniorka z zawodu była bibliotekarką, interesuje się podróżami i czytaniem, chętnie będzie chodzić na spacery z Opiekunką. Podopieczna porusza się z rollatorem. Pani nie ma wprowadzonej żadnej specjalnej diety, trzeba ją zachęcać do jedzenia i picia.
Seniorka mieszka sama w centrum Berlina w mieszkaniu. Opiekunka będzie miała do swojej dyspozycji własną łazienkę oraz własny pokój z TV i dostępem do internetu. Sklepy są w pobliżu mieszkania.
Obowiązki Opiekunki: Otoczenie Podopiecznej opieką oraz dbanie o bieżące porządki i czynności domowe.
Wymagania: Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, komunikatywna znajomość języka niemieckiego.
Więcej ofert pracy na terenie całych Niemiec znajdziesz tutaj: https://bit.ly/34JfteG

  • Medipe
  • Miejsce pracy: Niemcy
  • Data wystawienia: 10.08.2021
  • Kategoria: Inne
  • Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie
  • Numer referencyjny: 53562
  • Min. doświadczenie: Brak