Zlecenie za 1400 EURO/msc dla Opiekunki z prawem jazdy

Data: 30.10.2019 – 12.01.2020

Miejscowość: 24790 Hassmoor

Stawka: 1400 EURO + DO 400 EURO PREMII ŚWIĄTECZNEJ

Pan Hans-Jürgen (85 l.) cierpi na zniedołężnienie starcze, cukrzycę i początki demencji. Senior porusza się za pomocą laski, na zewnątrz na wózku inwalidzkim. Podopieczny wymaga pomocy przy pielęgnacji ciała i przebieraniu. Czas spędza głównie na oglądaniu telewizji. Nie potrzebuje wsparcia Opiekunki w nocy.

Pan mieszka sam w domku jednorodzinnym na wsi. Dla Opiekunki jest oddzielny w pełni wyposażony pokój z łazienką, TV i internetem.

Obowiązki Opiekunki: otoczenie Podopiecznego całkowitą opieką, wspieranie w czynnościach pielęgnacyjno-higienicznych, transferze i przebieraniu oraz dbanie o bieżące porządki i czynności domowe.

Wymagania: doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

  • Medipe
  • Miejsce pracy: Niemcy
  • Data wystawienia: 21.10.2019
  • Kategoria: Inne
  • Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie
  • Min. doświadczenie: Brak