Asystent ds. realizacji projektów zagranicznych

Firma Invent Sp. z o .o. świadczy usługi w zakresie inwentaryzacji dla handlu, logistyki i produkcji. Przeprowadzamy inwentaryzacje na terenie Polski oraz za granicą, między innymi w Niemczech, Austrii, Francji, Albanii, Czechach, Włoszech i wielu innych europejskich krajach.

Co nas wyróżnia?
- Znajomość rynku – jesteśmy liderem w swojej branży!
- Skrupulatność – jesteśmy sprawdzonym partnerem biznesowym!
- Wzajemne zaufanie – cenimy naszych pracowników!

Poszukujesz ciekawej pracy, w której będziesz mógł wykorzystać swoją znajomość języka niemieckiego? Nie masz doświadczenia, a chciałbyś je zdobyć? Dołącz do naszego zespołu i buduj swoją ścieżkę kariery razem z Nami!

Aktualnie do Naszego biura we Wrocławiu rekrutujemy na stanowisko:
Asystenta ds. realizacji projektów zagranicznych

Twoje przyszłe zadania to m.in.:
- Rezerwacja hoteli na terenie całej Europy,
- Telefoniczna weryfikacja znajomości języka niemieckiego,
- Wsparcie Teamów w procesie realizacji projektów zagranicznych,
- Współpraca z innymi działami firmy (księgowość, personalny, IT),
- Obsługa programów niezbędnych do funkcjonowania firmy,
- Współpraca/kontakt z zagranicznymi kontrahentami.
Powyższe zadania pomogą Ci rozwinąć swoje kompetencje językowe!

Jeśli:
- Znasz j. niemiecki na poziomie komunikatywnym, min B1 (warunek konieczny),
- Cechuje Cię obowiązkowość, komunikatywność, samodzielność w działaniu i bardzo dobra organizacja pracy,
- Masz wykształcenie min. średnie.
To idealnie pasujesz do Naszego zespołu!

Zapewniamy:
- Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- Umowę o pracę lub umowę zlecenie (w zależności od Twoich oczekiwań),
- Własne stanowisko pracy: telefon służbowy, laptop , dwa monitory,
- Pracę w biurze od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 – 16:00,
- Wsparcie ze strony zespołu i pełny proces wdrożenia,
- Pracę w młodym i energicznym zespole,
- Brak dress code’u,
- Benefity pracownicze (pakiet zdrowotny Luxmed, karta MultiSport),
- Wyjazdy integracyjne, imprezy firmowe.

Już teraz czekamy na Twoją aplikację!

Prosimy o dodanie w treści CV następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (w tym wizerunku w razie załączenia fotografii) przez Invent Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego.

  • INVENT
  • Miejsce pracy: Dolnośląskie, Wrocław
  • Data wystawienia: 13.02.2023
  • Kategoria: Administracja biurowa
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę,Umowa zlecenie
  • Min. doświadczenie: Brak
  • Min. wykształcenie: Średnie