Kielce - pracownik inwentaryzacji - 19,50 zł/h

Poszukujemy osób z Kielc i okolic do liczenia towaru w markecie za pomocą skanera elektronicznego.
Nie musisz mieć doświadczenia! Zapewnimy Ci odpowiednie szkolenie.

Najbliższe inwentaryzacje w Kielcach  21.10 . i 22.10

Zakres obowiązków:
- liczenie towaru w markecie,
- obsługa skanera elektronicznego.

Od pracownika oczekujemy:
- pełnoletności,
- dyspozycyjności (inwentaryzacja nocna),
- chęci do pracy.

Gwarantujemy:
- umowa zlecenie,
- konkurencyjna stawka 19,50 zł/h brutto,
- wynagrodzenie wypłacane co piątek,
- w przypadku inwentaryzacji wyjazdowych – zapewniony transport w dwie strony.

Nie musisz wysyłać CV – wystarczy, że zapiszesz się na inwentaryzacje za pośrednictwem portalu:

Zapisy w kilku prostych krokach:
- rejestracja,
- inwentaryzacja w Polsce,
- dostępne terminy,
- zapis przy odpowiednim terminie.

Wszystkie istotne informacje dotyczące wybranej przez Ciebie inwentaryzacji zostaną udostępnione na Twoim koncie.
W razie pytań napisz do nas na Live Chat lub zamów połączenie Call page ( szczegóły na stronie).

  • INVENT
  • Miejsce pracy: świętokrzyskie, Kielce
  • Data wystawienia: 17.10.2019
  • Kategoria: Inne
  • Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie
  • Min. doświadczenie: Brak