Komisjoner Bönen

Firma LIS świadczy usługi w zakresie komisjonowania na terenie Niemiec. Nasze wieloletnie doświadczenie i zespół doradców pozwolą Ci szybko i efektywnie (nawet bez wychodzenia z domu) znaleźć pracę odpowiadającą
Twoim kwalifikacjom. Zaufało nam już kilkanaście tysięcy osób.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy pracowników
na stanowisko:

Komisjoner
Miejsce pracy: Bönen k. Dortmundu - Niemcy

Niniejsze ogłoszenie jest ofertą pracy tymczasowej.

Zakres obowiązków:
- komisjonowanie kartonów z asortymentem tekstylnym i wielobranżowym
- obsługa wózka elektrycznego z wbudowanym monitorem
- czynności porządkowe na magazynie

Wymagania:
- chęć do pracy
- gotowość do wyjazdu do Niemiec
- mile widziane doświadczenie w pracy przy komisjonowaniu
- mile widziane prawo jazdy kat. B

Znajomość języka niemieckiego NIE jest wymagana!

Oferujemy:
- zarobki ok. 1500 € brutto miesięcznie (9,96 € brutto/h – przy realizacji normy na poziomie 100% ) + premie
- wysokie premie wydajnościowe (ok. 200-900 € miesięcznie)
- opiekę polskiego koordynatora
- bezpłatny transport
- niemiecką umowę o pracę
- zakwaterowania
-  wyrobienie niemieckich uprawnień na wózki elektryczne (dla pracowników, którzy ich nie posiadają)

Prześlij swoje zgłoszenie na adres mailowy: ogloszenia@lis.gg w tytule maila podając nazwę stanowiska pracy.

Kontakt telefoniczny pod numerem: +48 71 750 44 44

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dodanie w treści CV następującej klauzuli:
 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (w tym wizerunku w razie załączenia fotografii) przez LIS GmbH z siedzibą w Niemczech w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego.”

Administratorem danych osobowych jest spółka LIS GmbH, Güterfelder Damm 7114532 Stahnsdorf, Germany, Geschäftsführer: Patrycja Pukmiel HRB 27320 P ogłaszająca rekrutację.

  • LPS
  • Miejsce pracy:
  • Data wystawienia: 31.12.2019
  • Kategoria: Inne
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Płaca: 1500 - 1500 €
  • Min. doświadczenie: Brak