Młodszy specjalista ds. logistyki, koordynacji i rekrutacji

Spółka INVENT świadczy wyspecjalizowane usługi inwentaryzacyjne dla branży handlowej, logistyki i produkcji.

W związku z dynamicznym rozwojem do naszego biura we Wrocławiu szukamy:
Młodszego specjalisty ds. logistyki, koordynacji i rekrutacji

Zadania
• Realizacja projektów inwentaryzacyjnych w oparciu o plany i cele.
• Tworzenie, nadzorowanie i koordynowanie logistyki projektu na podstawie przyjętych założeń (w tym koordynacje w weekendy).
• Współpraca z podmiotami zewnętrznymi biorącymi udział w realizacji projektu.
• Rezerwacja hoteli i transportów dla pracowników na terenie całej Polski,
• Telefoniczna rekrutacja pracowników do pracy przy inwentaryzacji.
• Identyfikacja potrzeb klientów poprzez obsługę kanałów komunikacji takich jak: Czater, telefon, mail.
• Telefoniczny kontakt z kontrahentami.
• Współpraca z innymi działami (księgowość, personalny, it).
• Stały kontakt z teamami pracującymi na projektach w Polsce i za granicą.
• Wspieranie pracowników w bieżących działaniach.
• Obsługa programów niezbędnych do funkcjonowania firmy.

Wymagania
• Wykształcenie min. średnie.
• Analityczny umysł, komunikatywność, obowiązkowość, samodzielność w działaniu, wykazywanie własnej inicjatywy.
• Dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Word) oraz umiejętność obsługi urządzeń biurowych.
• Pozytywne nastawienie, będziesz pierwszym głosem, który usłyszy klient.
• Płynność wypowiedzi, dobra dykcja.
• Bardzo dobra umiejętność organizacji czasu pracy.
• Mile widziana umiejętność szybkiego pisania na klawiaturze i doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy
• Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 – 16:00.
• Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w firmie o zasięgu międzynarodowym i ugruntowanej pozycji na rynku.
• Indywidualną ścieżkę rozwoju zawodowego i osobistego.
• Pracę w młodym i energicznym zespole.
• Benefity pracownicze (pakiet zdrowotny luxmed, karta multisport), wyjazdy integracyjne, imprezy firmowe.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dodanie w treści CV następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (w tym wizerunku w razie załączenia fotografii) przez Invent Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego.”
  • INVENT
  • Miejsce pracy: Dolnośląskie, Wrocław
  • Data wystawienia: 22.11.2021
  • Kategoria: Administracja biurowa
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę,Umowa zlecenie
  • Min. doświadczenie: Brak
  • Min. wykształcenie: Średnie